Informacje

Dodany: 2020-09-11
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu

alufelgi, felgi 18 cali

Sklep z Felgami AluShop.pl BMW AUDI. Opadająca sylwetka i3 ustępuje zaskakująco dużej kabinie przy niewielkiej powierzchni. Wyprostowana przednia szyba, popchnięta daleko do przodu, i wysoki dach sprawiają, że przedni rząd jest przestronny. Cienkie profilowane przednie fotele i odchylana linia okien sprawiają, że nawet drugi rząd wydaje się bardziej przestronny. Nie tylko przestronna, kabina i3 jest zaskakująco piękna. Kształt deski rozdzielczej jest zarówno interesujący wizualnie, jak i funkcjonalny z wbudowanymi inteligentnymi schowkami i półkami. I3 występuje w czterech poziomach wykończenia - Deka World, Mega World (1400 USD), Giga World (1800 USD) i Tera World (2600 USD) - z materiałami kabinowymi o coraz wyższej jakości. Giga World to najsłodsze miejsce w ofercie z najlepszą mieszanką prawdziwej forniru z eukaliptusa, tkaniny i skóry, metalowych akcentów i paneli składających się z odnawialnych i zrównoważonych włókien roślinnych i recyklingu tworzyw sztucznych. Przed kierowcą znajduje się mały ekran LCD, który służy jako cyfrowy zestaw wskaźników. Z przodu i na środku nad deską rozdzielczą unosi się drugi wyświetlacz: dom dla zestawu multimedialnego iDrive. Mam związek z nienawiścią miłości z iDrive. Z jednej strony kopię interfejs i kontroler iDrive. Uważam, że są łatwe w użyciu i zrozumiałe dla większości wbudowanych funkcji.

Buminy BMW pobrały z silnika dodatkowe 14 kW, ale większość czasu spędzały na majstrowaniu przy podwoziu. Dodatkowe 10 mm szerokości opon na każdym końcu dało większy ślad, pojawiły się 20-calowe koła, a co najważniejsze, były sztywniejsze sprężyny i amortyzatory, nowe stabilizatory i zmienione kalibracje dla kontroli stabilności i elektronicznie sterowanej dyferencjału. Zmiany zadziałały, obsługa M3 Competition była ostrzejsza niż kiedykolwiek, ale z dużo lepszą kontrolą ciała, bardziej przewidywalnym zachowaniem na granicy i rzadszym wydechem, zwłaszcza jeśli wybrałeś opcjonalny wydech M Performance o wartości 9350 USD. Ale wciąż tam nie było. Sztywniejsze zawieszenie sprawiło, że jazda była wyjątkowo mocna - nie pomogło to, że nowe stopy 666 były znacznie cięższe niż standardowe 19-te - a zmieniony ESP był beznadziejnie konserwatywny, nawet w trybie MDM, zmuszając go do całkowitej dezaktywacji, jeśli chcesz choćby posmakować pełny arsenał umiejętności M3. Kolejna runda zmian przyniosła nam M3 Pure. Jedyna w Australii inicjatywa dotycząca lżejszych 19-calowych kół. Sprowadziła F80 z powrotem do podstaw, usuwając stertę niepotrzebnie potrzebnego sprzętu, ale zachowując soczyste elementy konkurencji, a mianowicie dodatkowe chrząknięcie i zmienione podwozie.

Acura, producent wysokiej jakości katalizatora Acura, ma oferować trzy nowe i ekscytujące samochody: 2 jako model z roku 2008 i 1 jako model z roku 2009. Te trzy samochody to 2008 RDX, 2008 MDX i 2009 Acura NSX. RDX ma tę samą linię dachu, szklarnię i słupki C, co pojazd koncepcyjny zeszłego roku. Jednak drzwi są inne. Wynika to nie tylko z uchwytów. W zeszłorocznej koncepcji tylne drzwi były wycięte wokół kół. Ale w przypadku produkcji ich kształt jest bardziej kwadratowy. Pod maską RDX znajduje się pierwszy silnik z turbodoładowaniem do Hondy lub pojazdu ulicznego Acura. Całkowicie nowy czterocylindrowy turbodoładowany i-VTEC o pojemności 2,3 litra zapewnia moc 240 KM i moment obrotowy 260 funtów / stopę. alufelgi Jest on sparowany z pięciobiegową manualną automatyczną skrzynią biegów z zamontowanymi na kierownicy manetkami zmiany biegów. Standardowo w tym pojeździe jest układ napędowy na wszystkie koła Acura Super Handling, standardowe przednie, boczne i boczne kurtyny powietrzne. Pojazd jest również wyposażony w system nawigacji Acura zkomunikaty drogowe w czasie rzeczywistym i system stereo z dźwiękiem przestrzennym ELS DVD-Audio. RDX będzie stanowić część małego segmentu premium crossover wraz z Land Rover Freelander i Audi Q5.